Kódkupa 2022 Döntő Végeredmény

Megtekintés

Az IIOT nemzetközi döntőjébe az első két helyezett csapat jutott be.

Hely Csapatnév, tagok Iskola kerekszamok homersekletek emezen szornyek permutaciok forgalmas kulonbozo3 felosztas lepegetes Össz
1. Tu vuo' fa' l'americano
Németh Márton, Nádor Benedek, Czanik Pál, Tot Bagi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 0 45 4 27 9.24 485.24
2. 42
Molnár István Ádám, Nagy Martin, Suszter Roland, Kiss Dániel Bendegúz
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 100 100 100 100 0 45 4 0 0 449
3. 2M2B
Makrai-Kis Balázs, Székely Milán, Tarján Bernát, Fülöp Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 34 100 0 45 38 5 0 422
4. Ceva csapat
Reimann Kristof, Szabó Ágoston, Szin Attila, Máté Lőrinc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 35 0 45 4 22 0 406
5. Nincs más választásunk brute force-olni kell!
Mizik Lóránt Sándor, Tusnády Sámuel, Szilágyi Márton, Nguyen Kim Dorka
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 49 100 100 100 0 0 4 5 0 358
6. Éhes filozófusok
Kismárton Gábor, Kovács Alex, Stingli József, Péter Gergely Dániel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 70 55 0 100 0 45 16 27 2.53 315.53
7. Az igazi Fazekas
Görömbey László, Görömbey Tamás, Chrobák Gergő, Fónagy Márton
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 0 100 0 0 4 0 5.07 309.07
8. Obambe
Csizmadia Miklós, Bakonyi-Nemes Attila, Szobek Ádám, Mócsy Mátyás
Szent István Gimnázium 70 21 0 100 0 45 0 0 0 236
9. The Alphas
Szabó Áron, Keresztély Zsófia, Zsömböly Balázs, Schlegl Levente
Szent István Gimnázium 100 100 18 0 0 0 0 0 0 218
10. Nullszerű koaleszkáló hozzárendelési operátor
Makai Tamás, Kovács Péter, Bácskai Kristóf, Mélykúti Ádám
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest 100 59 0 0 0 0 0 0 5.47 164.47

Kódkupa 2022 Online Selejtező Végeredmény

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola bevasarlas isogram wordle goose triangles police4 minperm f1 battle marathon2 Össz
1. Ceva csapat
Reimann Kristof, Szabó Ágoston, Szin Attila, Máté Lőrinc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 100 20 100 25 845
2. Tu vuo' fa' l'americano
Németh Márton, Nádor Benedek, Czanik Pál, Tot Bagi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 100 20 10 60 790
3. 2M2B
Makrai-Kis Balázs, Székely Milán, Tarján Bernát, Fülöp Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 0 20 100 25 745
3. Az igazi Fazekas
Görömbey László, Görömbey Tamás, Chrobák Gergő, Fónagy Márton
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 100 100 100 100 100 20 0 25 745
5. 42
Molnár István Ádám, Nagy Martin, Suszter Roland, Kiss Dániel Bendegúz
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 100 100 100 100 100 0 100 20 100 0 720
6. Obambe
Csizmadia Miklós, Bakonyi-Nemes Attila, Szobek Ádám, Mozsár Máté
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 80 100 20 0 0 700
7. Nincs más választásunk brute force-olni kell!
Mizik Lóránt Sándor, Tusnády Sámuel, Szilágyi Márton, Nguyen Kim Dorka
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 40 20 0 25 685
7. Nullszerű koaleszkáló hozzárendelési operátor
Makai Tamás, Kovács Péter, Bácskai Kristóf, Mélykúti Ádám
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 40 20 0 25 685
9. The Alphas
Szabó Áron, Keresztély Zsófia, Zsömböly Balázs, Schlegl Levente
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 25 100 0 0 25 650
10. Éhes filozófusok
Kismárton Gábor, Kovács Alex, Stingli József, Péter Gergely Dániel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 100 100 100 100 100 100 0 20 0 25 645
A döntőbe jutás határa
11. Szaszok
Kovács Kristóf, Jenei Marcell
Szent László Középiskola, Kisvárda 100 100 100 100 100 40 90 0 0 0 630
12. Vektor
Reinhardt Milán, Seprődi Barnabás, Fadgyas Péter, Horváth Ábel
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 10 100 0 0 0 610
12. Trefortosok
Góczán Balázs, Golyha Gergő, Gedeon Ábel, Wiener Márton
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 65 100 0 20 0 25 610
14. BLG Almafái
Bagladi Milán, Jáger Laura, Bakonyi Blanka, Abonyi Bence
Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 100 100 100 100 100 25 0 20 10 25 580
15. BatyiElit
Marsi Ádám, Széles Tamás, Veréb Dávid, Vida Norbert
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 100 100 100 100 100 0 0 20 0 25 545
16. VPG-8
Szilágyi Balázs, Jakab Dávid, Holló Gergő, Almási-Wagner Zsolt
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 0 0 0 0 25 525
17. Pirosszőlősav
Hartmann Botond, Gardev Dániel, Gere Gábor, Varga Sebestyén
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 15 0 0 0 0 515
17. RadGuns
Sarusi-Kis Balázs, Borbás Miklós, Vajda Ádám, Czanik Dániel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 65 40 0 0 10 0 515
19. SZékesfehérvári Elit Xeroxolók
Kovács Márton, Tobak Előd, Gáncsos Bálint
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár 100 100 100 100 65 25 0 0 0 0 490
19. Giga-chad
Csontos Dávid, Gulyás Petra, Galambos Ábel, Gallai Soma
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 65 25 0 0 0 0 490
21. Verseny Speedrun Any%
Kulcsár András, Tóth Martin Pál, Magyar Attila Armand, Varga Bence Martin
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium 100 100 100 100 65 0 0 0 0 0 465
21. Crypto Zsiványok
Almási-Füzi Dávid, Rosta Nándor, Sipos Levente, Anghelyi Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 100 100 100 100 65 0 0 0 0 0 465
21. kiskutya
Petrányi Lilla, Mihalik Sára, Ecsédi Dániel, Nagy Korina
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 100 100 100 100 65 0 0 0 0 0 465
24. Szittyák
Balogh Dénes, Gergely Dániel, Horváth Zsombor, Háda Gergely Mátyás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 60 100 100 0 0 0 0 0 460
25. Herman
Emődi Marcell, Kurucz Kitti, Juhász Máté, Kendrovszki Dominik
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 100 100 100 100 25 0 0 0 0 0 425
26. AFLAPZHEAKCAASD7E/MCY
Juhász-Molnár Mirkó, Horák Zsófia, Bui Nikolett, Sánta Gergely Péter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 0 0 0 0 0 0 400
27. Rubídium-fluorid
Domokos Ádám, Kocsis Nándor
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged 100 30 100 100 65 0 0 0 0 0 395
27. Fazék
Marczell Botond, Róbert Viktória , Kocsis Áron , Takács Hunor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 30 100 100 65 0 0 0 0 0 395
29. Irelia Carry
Bésán Bence, Kadem Anis, Pituk Mátyás, Balázs Eliot Emanuel
Lovassy László Gimnázium, Veszprém 100 30 100 100 25 0 0 0 0 0 355
30. Paradigma
Frankó Csaba, Szijjártó Tibor, Nun József, Szilágyi Dávid
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium 100 100 100 25 0 0 0 0 0 0 325
31. Kocka-palacsinták
Lazányi Lili, Tóth Boglár, Nemes Ábel Barnabás , Aklan Larion
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 30 100 25 65 0 0 0 0 0 320
31. Gyermekláncfűrész
Farádi Bálint, Benkovits Marcell, Erdélyi András, Szabó Márton
Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 100 30 60 65 65 0 0 0 0 0 320
33. 10C++
Bánszky Balázs, Bencsik Attila, Csomós Zoltán, Hugyecz Máté Miklós
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium 100 80 100 0 25 0 0 0 0 0 305
34. Professionisti
Vadoba Hunor, Tömő Vitkor, Baktai Norbert, Chen Kevin
BMSZC Neumann János Informatikai Technikum, Budapest 100 100 100 0 0 0 0 0 0 0 300
35. böngészők
Deák Kevin, Almási Gergely, Sztancs László
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen 100 100 60 0 0 0 0 0 0 0 260
36. Frey4Ever
Hoffmann Ákos, Pipó Tamás Zalán, Diviki Levente, Opauszki Norbert
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium 100 30 100 0 0 0 0 0 0 0 230
37. Elitek
Bíró Tamás Attila, Szemerédi Barnabás Zsolt, Róth Miklós, Laczkó József
BMSZC Neumann János Informatikai Technikum, Budapest 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. KőrösiKód
Bőröczki Márton, Geri Ábel, Kaczmarek Ata Bertalan, Kurenkov Efim
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest 100 30 60 0 0 0 0 0 0 0 190
38. One and Zero
Gál Kristóf, Kővágó Ádám
BMSZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum, Újpest 100 30 60 0 0 0 0 0 0 0 190
40. Aliven't
Tóth Dávid, Török Zsombor, Nagy Balázs, Magyarcsik Dávid
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 100 30 0 0 0 0 0 0 0 0 130
41. Kunu Mariok
Fodor Roland, Százuj Bence, Shakir Talal, Farkas Ákos
Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Siklós 10 0 100 0 0 0 0 0 0 0 110
42. RAF Industries
Fodor István, Almási Brúnó, Venyige Márk, Farkas Martin
BMSZC Neumann János Informatikai Technikum, Budapest 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
42. Rollerfejűek
Bürüsi Bence, Czékmán Hunor, Krajcsó Zsombor, Takács Ákos
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
42. Nem értünk a Pythonhoz
Páll Áron Benedek, Becsák Péter, Virányi Richárd, Borza Boldizsár
Szent István Gimnázium, Budapest 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
42. Asked
Pintér Botond, Bibity Botond, Tarnai Vince
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
46. DB modz
Jurecska Dániel, Laczi Balázs
BMSZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum, Újpest 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30
47. PyHunter
Sinka Vince Péter, Salánki Dávid
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
48. dig(IT)
Fodor János, Bodor Dániel, Szuromi Miklós, Solymosi Tamás
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. C-Type
Kertész Péter, Gubucz László Zoltán, Faragó Lóránt, Gyuricza László Imre
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. nagyon kreatív
Klein Alex Attila, Nagy Bence, Zeley Zétény, Kovács Léna Liza
BME International Secondary Grammar School, Budapest 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. level utcasok
Szabó Zétény, Poór Szabolcs Zalán, Bottó Botond Barnabás, Paulik Mihály
Csorvási Gulyás Mihály Átlalános Iskola, Csorvás 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Módiért!
Papp Ádám, Abos Gergő, Pécsi Bálint, Szabó Taddeus
Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Banda di Pane
Dömötör Zente Sólyom, Vida Marcell Henrik, Ledinger Noel Bence, Besenyei Marcell
BMSZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum, Újpest 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0