Kódkupa 2023-24 összesített pontszámai

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola 1. forduló 2. forduló 3. forduló 4. forduló Össz
1. P=EXPTIME
Ungár Vince, Fülöp Máté, Csáki Botond Benjámin, Szilágyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 697 673 700 709 2779
2. 42
Molnár István Ádám, Nagy Martin, Koós Andor, Szörényi Zalán András
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 718 680 732 621 2751
3. Fazekas Igazi 2.
Baran Júlia, Jurácsik Marcell, Márkus Dániel, Görömbey Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 681 578 684 639 2582
4. Schiller
Bata Zsombor, Griecs Bálint, Pákai Botond, Winkler Mátyás
Friedrich Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár 581 592 670 630 2473
5. Zöld, és ha fáról rád ugrik, meghalsz
Fodor Gergely, Hajdu Márton, Hevesi Dániel, Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 581 542 600 546 2269
6. lineáris_b
Horváth Ábel, Mihály Zsolt, Reinhardt Milán, Fadgyas Péter
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 581 460 640 546 2227
7. Dzsanos Buliáj
Czanik Pál, Juhász-Molnár Erik, Simon László Bence, Szin Attila
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 547 591 670 366 2174
8. Throw the internet out the window!
Fajszi Karsa, Mizik Lóránt, Szabó Erik Zalán, Tusnády Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 510 527 611 484 2132
9. Tóth Ákos BOSS
Dang Nhat Tai, Keresztély Zsófia, Szabó Áron, Zsömböly Balázs
Szent István Gimnázium, Budapest 481 442 640 461 2024
10. Okostojás rántotta
Szabó Gergely, Fajszi Horka, Szaszkó Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 381 402 611 523 1917
11. kompájlésönerror
Kocsis Mátyás, Sánta Gergely, Czanik Dániel, Bolla Donát Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 370 312 641 464 1787
12. Teljesen mindegy
Sarusi-Kis Balázs, Borbás Miklós, Ferencz Péter, Vajda Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 438 330 526 386 1680
13. guszti
Miszori Gergő, Agócs Zoltán, Gosztolya Gergő, Bővíz Dániel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 262 310 539 521 1632
14. viiiii
Ecsédi Dániel, Kovács-Bánhalmi Hédi Zita, Nagy Korina, Forgó Olivér
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 390 286 620 315 1611
15. not an sql injection"; DROP TABLE ellenfelek; --
Lehotai Gergely, Krajczár Dávid, Lehotai Dávid, Fodor Roland
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs 373 276 428 521 1598
16. Hol a kaja joe?
Christ Miranda Anna, Diószeghy Erzsébet, Nguyen Kim Dorka, Petrányi Lilla
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 320 327 560 386 1593
17. kódELEK
Ancsin Ádám, Szabó Imre Bence, Takács Hunor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 350 242 464 463 1519
18. Fazekas Igazi 1.
Vámosi Bendegúz Péter, Tran Dávid, Bodor Noémi, Ráthonyi Levente Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 340 212 420 525 1497
19. Kecske
Pék Gergő, Lehel Barnabás, Tokodi Mihály
Váci SzC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium, Vác 342 280 569 302 1493
20. BitBrigád
Rosta Nándor, Turu Tamás, Almási-Füzi Dávid, Széles Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 260 322 400 481 1463
21. Vén Tapacs
Falucskai András, Pirity Máté Róbert, Tóth Milán György, Asztalán Ákos
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest 347 350 356 400 1453
22. Buffed Irelia Carry
Bésán Bence, Kadem Anis, Pituk Mátyás Rúfusz, Balázs Eliot Emanuel
Lovassy László Gimnázium, Veszprém 381 255 437 346 1419
23. Ailurus
Kurucz Kristóf, Kun-Baumann Bálint, Szabadi Botond
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 260 228 413 341 1242
24. passz
Horváth Dóra, Darabos Benjamin, Kemény Dávid Balázs
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr 240 222 415 261 1138
25. |territórium|
Csipke Márton, Kissik Márton
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 291 245 302 239 1077
26. FRT.exe
Háda Gergely, Róbert Viktória, Tóth Boglár, Balla Álmos András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 282 200 402 170 1054
27. Vektorvadászok
Solti Bálint, Kovács Mátyás László, Szabó Samu, Kolossa Máté
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 201 212 300 251 964
28. Módos bónusz
Pop Dávid, Pintér Gábor, Szabó Péter
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 200 242 264 213 919
29. No time no limit
Gádoros Kata, Tallián Franciska, Barkoczi Zsófia, Hadházi Márton
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti 290 200 344 0 834
30. LőrinczfalviGitáregyüttes
Fekecs Csaba, Papp Eszter, Nagy Endre, Kiss Balázs
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 240 200 149 238 827
31. Fekete tojás
Csombordi-Tóth Máté, Zhu Che, Szűcs Máté, Macsus Máté
Szent István Gimnázium, Budapest 150 242 169 244 805
32. Csak a C#
Szabó Máté Szabolcs, Almási-Wagner Zsolt, Holló Gergő, Barna-Lázár Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 320 242 209 0 771
33. sudo rm -rf --no-preserve-root /
Nyilas Kristóf, Neszmélyi Balázs, Szebényi Barnabás, Nagy Erik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 140 220 209 200 769
34. Kétbitesek Egyesülete
Dobronyi Gábor, Bernáth Ábel, Bencsik Bálint András
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 140 227 289 100 756
35. VAJas kenyér
Kurucz Lilien Jázmin, Faragó Gyöngy Virág, Nagy Borbála Adrienn
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 220 222 179 134 755
36. A három muskétás
Kisszőlősi-Szánthó Tas, Hámori Benedek, Koi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 120 212 262 160 754
37. Digitális maffia
Takács Ádám András, Libor Csongor, Weiland Ramóna
Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 74 200 360 117 751
38. Óriás kisegerek
Karner Márton, Horváth Bence, Mikula Barnabás, Baksai Zoltán Zsolt
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 73 200 377 100 750
39. Bányászok
Simity Zorán, Zólyomi Csongor, Bánhegyi András, Halmos Márton
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 200 220 130 130 680
40. nemakarunkittlenni
Szukfiel Dóra, Sors Eszter, Nguyen-Kovács My Linh, Fehér Dalma
Szent István Gimnázium, Budapest 180 200 116 130 626
41. KisCicák
Kiss Csenge, Kalmár Krisztina, Véman Henrietta, Bábinszki Botond
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 203 230 189 0 622
42. Fóris úr
Békei Tibor, Nagy Ádám
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 33 212 248 60 553
43. BBStudio
Gehér Marcell, Kiss Martin, Podlipnik Ádám, Tédi Bálint
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 180 200 0 130 510
44. The Boys
Barabás Péter Sándor, Nagy Botond, Györök Balázs, Juhász Kázmér
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 100 200 209 0 509
45. 3X3Y
Huszár Hunor Zoltán, Szemők János, Kóté Máté Adrián
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum, Cegléd 61 200 160 30 451
46. Bug Bontó Brigád
Ceglédi Zente Holló, Császár Zoltán, Demeter Áron, Fekete Zsombor
BMSZC Bolyai János Műszaki Technikum és Kollégium, Budapest 210 200 0 0 410
47. Defragmentálók
Szirovicza Alex, Burány Miklós, Beszédes Márk
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 33 200 124 0 357
48. Fortran Fazék
Daragó Dénes Tamás, Donka Dániel, Papp Gábor, Zsoldos Domonkos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 141 210 0 0 351
49. csákkedcsunge
Sándor Kincső, Bokor Előd, Bándi Tibor-Tamás, Miklós Ádám
Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely 270 0 0 0 270
49. Vödör
Sümeghi Nándor, Szita Péter, Póti Levente, Csorba Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 150 120 0 0 270
51. Megkódkupázók
Simon János Dániel, Takách Máté, Biró Artúr, Virág Lénárd Dániel
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest 203 0 0 0 203
51. Kisboci Studio Code
Simon Márk László, Zoller Máté, Fóris Kristóf Zalán, Tóth Milán
Váci SzC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium, Vác 203 0 0 0 203
53. algoritmikusok.
Dobozy Péter, Gulyás-Oldal Bence, Krajcsovszki László, Zsámboki Ádám
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét 86 0 0 0 86
54. FanaticForeheads
Czene Attila Balázs, Mészáros Tamás, Moskovits Ádám, Wünsch Bálint Attila
BGéSZC Szily Kálmán Technikum és Kollégium, Budapest 0 0 0 0 0
54. Göbmhal (nem elírás)
Tankó Ádám, Páli Dávid, Varga Dániel, Pilter Barnabás Joci
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 0 0 0 0 0
54. SLOG
Tóth Dávid, Szabó Bence, Hamza Alex, Borsi Máté
Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda 0 0 0 0 0
54. Zentai 7
Bódi Anna, Pereces Géza, Princz Gergő, Vincze Lázár
Zentai Úti Általános Iskola, Székesfehérvár 0 0 0 0 0
54. Zentai 8
Béres Tamás, Ropoli Bálint, Somogyi Zalán, Visnyei-Beron Cecília
Zentai Úti Általános Iskola, Székesfehérvár 0 0 0 0 0
54. Pusztítók
Dezse Máté, Mátyás Noel, Kis Mária, Miguel David Rayos Franco
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 0 0 0 0 0

Kódkupa 2023-24 4. online forduló

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola cars quadrilateral grid chess3 treeancestor jobs dogtrick2 strongestteams Össz
1. P=EXPTIME
Ungár Vince, Fülöp Máté, Csáki Botond Benjámin, Szilágyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 100 9 709
2. Fazekas Igazi 2.
Baran Júlia, Jurácsik Marcell, Márkus Dániel, Görömbey Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 100 100 100 100 21 18 639
3. Schiller
Bata Zsombor, Griecs Bálint, Pákai Botond, Winkler Mátyás
Friedrich Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár 100 100 100 100 100 100 21 9 630
4. 42
Molnár István Ádám, Nagy Martin, Koós Andor, Szörényi Zalán András
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 100 100 100 100 100 100 21 0 621
5. lineáris_b
Horváth Ábel, Mihály Zsolt, Reinhardt Milán, Fadgyas Péter
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 25 21 0 546
5. Zöld, és ha fáról rád ugrik, meghalsz
Fodor Gergely, Hajdu Márton, Hevesi Dániel, Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 25 21 0 546
7. Fazekas Igazi 1.
Vámosi Bendegúz Péter, Tran Dávid, Bodor Noémi, Ráthonyi Levente Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 100 100 100 25 0 0 525
8. Okostojás rántotta
Szabó Gergely, Fajszi Horka, Szaszkó Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 61 100 100 41 21 0 523
9. not an sql injection"; DROP TABLE ellenfelek; --
Lehotai Gergely, Krajczár Dávid, Lehotai Dávid, Fodor Roland
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs 100 100 100 100 100 0 21 0 521
9. guszti
Miszori Gergő, Agócs Zoltán, Gosztolya Gergő, Bővíz Dániel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 100 100 100 100 100 0 21 0 521
11. Throw the internet out the window!
Fajszi Karsa, Mizik Lóránt, Szabó Erik Zalán, Tusnády Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 43 41 100 0 0 484
12. BitBrigád
Rosta Nándor, Turu Tamás, Almási-Füzi Dávid, Széles Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 100 100 44 100 100 16 21 0 481
13. kompájlésönerror
Kocsis Mátyás, Sánta Gergely, Czanik Dániel, Bolla Donát Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 61 100 41 41 21 0 464
14. kódELEK
Ancsin Ádám, Szabó Imre Bence, Takács Hunor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 17 100 100 25 21 0 463
15. Tóth Ákos BOSS
Dang Nhat Tai, Keresztély Zsófia, Szabó Áron, Zsömböly Balázs
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 61 100 100 0 0 0 461
16. Vén Tapacs
Falucskai András, Pirity Máté Róbert, Tóth Milán György, Asztalán Ákos
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest 100 100 0 100 100 0 0 0 400
17. Hol a kaja joe?
Christ Miranda Anna, Diószeghy Erzsébet, Nguyen Kim Dorka, Petrányi Lilla
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 61 100 25 0 0 0 386
17. Teljesen mindegy
Sarusi-Kis Balázs, Borbás Miklós, Ferencz Péter, Vajda Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 61 100 0 25 0 0 386
19. Dzsanos Buliáj
Czanik Pál, Juhász-Molnár Erik, Simon László Bence, Szin Attila
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 0 0 100 0 66 0 366
20. Buffed Irelia Carry
Bésán Bence, Kadem Anis, Pituk Mátyás Rúfusz, Balázs Eliot Emanuel
Lovassy László Gimnázium, Veszprém 100 100 0 100 25 0 21 0 346
21. Ailurus
Kurucz Kristóf, Kun-Baumann Bálint, Szabadi Botond
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 100 100 0 100 41 0 0 0 341
22. viiiii
Ecsédi Dániel, Kovács-Bánhalmi Hédi Zita, Nagy Korina, Forgó Olivér
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 100 100 61 54 0 0 0 0 315
23. Kecske
Pék Gergő, Lehel Barnabás, Tokodi Mihály
Váci SzC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium, Vác 100 60 21 0 100 0 21 0 302
24. passz
Horváth Dóra, Darabos Benjamin, Kemény Dávid Balázs
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr 100 100 61 0 0 0 0 0 261
25. Vektorvadászok
Solti Bálint, Kovács Mátyás László, Szabó Samu, Kolossa Máté
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 30 100 21 100 0 0 0 0 251
26. Fekete tojás
Csombordi-Tóth Máté, Zhu Che, Szűcs Máté, Macsus Máté
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 44 0 0 0 0 0 244
27. |territórium|
Csipke Márton, Kissik Márton
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 100 60 0 54 0 25 0 0 239
28. LőrinczfalviGitáregyüttes
Fekecs Csaba, Papp Eszter, Nagy Endre, Kiss Balázs
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 38 0 0 0 0 0 238
29. Módos bónusz
Pop Dávid, Pintér Gábor, Szabó Péter
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 30 100 83 0 0 0 0 0 213
30. sudo rm -rf --no-preserve-root /
Nyilas Kristóf, Neszmélyi Balázs, Szebényi Barnabás, Nagy Erik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 100 100 0 0 0 0 0 0 200
31. FRT.exe
Háda Gergely, Róbert Viktória, Tóth Boglár, Balla Álmos András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 0 0 54 0 16 0 0 170
32. A három muskétás
Kisszőlősi-Szánthó Tas, Hámori Benedek, Koi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 60 0 0 0 0 0 0 160
33. VAJas kenyér
Kurucz Lilien Jázmin, Faragó Gyöngy Virág, Nagy Borbála Adrienn
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 0 23 11 0 0 0 0 134
34. BBStudio
Gehér Marcell, Kiss Martin, Podlipnik Ádám, Tédi Bálint
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 30 100 0 0 0 0 0 0 130
34. Bányászok
Simity Zorán, Zólyomi Csongor, Bánhegyi András, Halmos Márton
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 30 100 0 0 0 0 0 0 130
34. nemakarunkittlenni
Szukfiel Dóra, Sors Eszter, Nguyen-Kovács My Linh, Fehér Dalma
Szent István Gimnázium, Budapest 100 30 0 0 0 0 0 0 130
37. Digitális maffia
Takács Ádám András, Libor Csongor, Weiland Ramóna
Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 100 0 17 0 0 0 0 0 117
38. Kétbitesek Egyesülete
Dobronyi Gábor, Bernáth Ábel, Bencsik Bálint András
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 100 0 0 0 0 0 0 0 100
38. Óriás kisegerek
Karner Márton, Horváth Bence, Mikula Barnabás, Baksai Zoltán Zsolt
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 100 0 0 0 0 0 0 0 100
40. Fóris úr
Békei Tibor, Nagy Ádám
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 30 30 0 0 0 0 0 0 60
41. 3X3Y
Huszár Hunor Zoltán, Szemők János, Kóté Máté Adrián
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum, Cegléd 30 0 0 0 0 0 0 0 30

Kódkupa 2023-24 3. online forduló

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola rectangle peaks usernames2 bracketswap dogtrick excellent2 carry strangeoperation Össz
1. 42
Molnár István Ádám, Nagy Martin, Koós Andor, Szörényi Zalán András
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 100 100 100 100 100 100 100 32 732
2. P=EXPTIME
Ungár Vince, Fülöp Máté, Csáki Botond Benjámin, Szilágyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 100 0 700
3. Fazekas Igazi 2.
Baran Júlia, Jurácsik Marcell, Márkus Dániel, Görömbey Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 100 100 100 100 70 14 684
4. Dzsanos Buliáj
Czanik Pál, Juhász-Molnár Erik, Simon László Bence, Szin Attila
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 70 0 670
4. Schiller
Bata Zsombor, Griecs Bálint, Pákai Botond, Winkler Mátyás
Friedrich Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár 100 100 100 100 100 100 70 0 670
6. kompájlésönerror
Kocsis Mátyás, Sánta Gergely, Czanik Dániel, Bolla Donát Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 71 70 0 641
7. Tóth Ákos BOSS
Dang Nhat Tai, Keresztély Zsófia, Szabó Áron, Zsömböly Balázs
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 40 0 640
7. lineáris_b
Horváth Ábel, Mihály Zsolt, Reinhardt Milán, Fadgyas Péter
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 40 0 640
9. viiiii
Ecsédi Dániel, Kovács-Bánhalmi Hédi Zita, Nagy Korina, Forgó Olivér
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 100 100 100 100 100 71 40 9 620
10. Okostojás rántotta
Szabó Gergely, Fajszi Horka, Szaszkó Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 71 40 0 611
10. Throw the internet out the window!
Fajszi Karsa, Mizik Lóránt, Szabó Erik Zalán, Tusnády Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 71 40 0 611
12. Zöld, és ha fáról rád ugrik, meghalsz
Fodor Gergely, Hajdu Márton, Hevesi Dániel, Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 0 0 600
13. Kecske
Pék Gergő, Lehel Barnabás, Tokodi Mihály
Váci SzC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium, Vác 100 100 60 100 68 71 70 0 569
14. Hol a kaja joe?
Christ Miranda Anna, Diószeghy Erzsébet, Nguyen Kim Dorka, Petrányi Lilla
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 49 71 40 0 560
15. guszti
Miszori Gergő, Agócs Zoltán, Gosztolya Gergő, Bővíz Dániel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 100 100 100 100 68 71 0 0 539
16. Teljesen mindegy
Sarusi-Kis Balázs, Borbás Miklós, Ferencz Péter, Vajda Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 49 37 40 0 526
17. kódELEK
Ancsin Ádám, Szabó Imre Bence, Takács Hunor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 53 71 40 0 464
18. Buffed Irelia Carry
Bésán Bence, Kadem Anis, Pituk Mátyás Rúfusz, Balázs Eliot Emanuel
Lovassy László Gimnázium, Veszprém 100 49 100 77 0 71 40 0 437
19. not an sql injection"; DROP TABLE ellenfelek; --
Lehotai Gergely, Krajczár Dávid, Lehotai Dávid, Fodor Roland
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs 100 100 100 100 15 13 0 0 428
20. Fazekas Igazi 1.
Vámosi Bendegúz Péter, Tran Dávid, Bodor Noémi, Ráthonyi Levente Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 20 100 0 100 0 0 420
21. passz
Horváth Dóra, Darabos Benjamin, Kemény Dávid Balázs
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr 100 100 100 100 15 0 0 0 415
22. Ailurus
Kurucz Kristóf, Kun-Baumann Bálint, Szabadi Botond
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 100 100 100 100 0 13 0 0 413
23. FRT.exe
Háda Gergely, Róbert Viktória, Tóth Boglár, Balla Álmos András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 49 100 100 0 13 40 0 402
24. BitBrigád
Rosta Nándor, Turu Tamás, Almási-Füzi Dávid, Széles Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 100 100 100 100 0 0 0 0 400
25. Óriás kisegerek
Karner Márton, Horváth Bence, Mikula Barnabás, Baksai Zoltán Zsolt
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 100 100 100 77 0 0 0 0 377
26. Digitális maffia
Takács Ádám András, Libor Csongor, Weiland Ramóna
Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 100 49 100 0 0 71 40 0 360
27. Vén Tapacs
Falucskai András, Pirity Máté Róbert, Tóth Milán György, Asztalán Ákos
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest 100 100 0 0 15 71 70 0 356
28. No time no limit
Gádoros Kata, Tallián Franciska, Barkoczi Zsófia, Hadházi Márton
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti 100 16 100 100 15 13 0 0 344
29. |territórium|
Csipke Márton, Kissik Márton
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 100 49 100 0 0 13 40 0 302
30. Vektorvadászok
Solti Bálint, Kovács Mátyás László, Szabó Samu, Kolossa Máté
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 0 0 0 0 300
31. Kétbitesek Egyesülete
Dobronyi Gábor, Bernáth Ábel, Bencsik Bálint András
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 100 49 100 0 0 0 40 0 289
32. Módos bónusz
Pop Dávid, Pintér Gábor, Szabó Péter
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 100 49 100 0 15 0 0 0 264
33. A három muskétás
Kisszőlősi-Szánthó Tas, Hámori Benedek, Koi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 49 100 0 0 13 0 0 262
34. Fóris úr
Békei Tibor, Nagy Ádám
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 55 16 100 77 0 0 0 0 248
35. Csak a C#
Szabó Máté Szabolcs, Almási-Wagner Zsolt, Holló Gergő, Barna-Lázár Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 49 60 0 0 0 0 0 209
35. sudo rm -rf --no-preserve-root /
Nyilas Kristóf, Neszmélyi Balázs, Szebényi Barnabás, Nagy Erik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 100 49 60 0 0 0 0 0 209
35. The Boys
Barabás Péter Sándor, Nagy Botond, Györök Balázs, Juhász Kázmér
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 100 49 60 0 0 0 0 0 209
38. KisCicák
Kiss Csenge, Kalmár Krisztina, Véman Henrietta, Bábinszki Botond
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 0 49 100 0 0 0 40 0 189
39. VAJas kenyér
Kurucz Lilien Jázmin, Faragó Gyöngy Virág, Nagy Borbála Adrienn
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 55 49 60 0 15 0 0 0 179
40. Fekete tojás
Csombordi-Tóth Máté, Zhu Che, Szűcs Máté, Macsus Máté
Szent István Gimnázium, Budapest 100 49 20 0 0 0 0 0 169
41. 3X3Y
Huszár Hunor Zoltán, Szemők János, Kóté Máté Adrián
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum, Cegléd 100 0 60 0 0 0 0 0 160
42. LőrinczfalviGitáregyüttes
Fekecs Csaba, Papp Eszter, Nagy Endre, Kiss Balázs
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 49 0 0 0 0 0 0 149
43. Bányászok
Simity Zorán, Zólyomi Csongor, Bánhegyi András, Halmos Márton
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 55 0 60 0 15 0 0 0 130
44. Defragmentálók
Szirovicza Alex, Burány Miklós, Beszédes Márk
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 55 49 20 0 0 0 0 0 124
45. nemakarunkittlenni
Szukfiel Dóra, Sors Eszter, Nguyen-Kovács My Linh, Fehér Dalma
Szent István Gimnázium, Budapest 0 16 0 100 0 0 0 0 116

Kódkupa 2023-24 2. online forduló

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola csoki farmula1 avg2 tulips stringimbalance increasingxor intervals pacman gemgame Össz
1. 42
Molnár István Ádám, Nagy Martin, Koós Andor, Szörényi Zalán András
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 100 100 20 100 100 100 100 0 60 680
2. P=EXPTIME
Ungár Vince, Fülöp Máté, Csáki Botond Benjámin, Szilágyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 62 100 21 30 100 60 673
3. Schiller
Bata Zsombor, Griecs Bálint, Pákai Botond, Winkler Mátyás
Friedrich Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár 100 100 100 62 100 100 30 0 0 592
4. Dzsanos Buliáj
Czanik Pál, Juhász-Molnár Erik, Simon László Bence, Szin Attila
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 62 100 21 30 18 60 591
5. Fazekas Igazi 2.
Baran Júlia, Jurácsik Marcell, Márkus Dániel, Görömbey Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 100 100 100 0 0 18 60 578
6. Zöld, és ha fáról rád ugrik, meghalsz
Fodor Gergely, Hajdu Márton, Hevesi Dániel, Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 12 100 100 30 0 0 542
7. Throw the internet out the window!
Fajszi Karsa, Mizik Lóránt, Szabó Erik Zalán, Tusnády Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 12 100 100 0 0 15 527
8. lineáris_b
Horváth Ábel, Mihály Zsolt, Reinhardt Milán, Fadgyas Péter
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 100 30 0 100 100 30 0 0 460
9. Tóth Ákos BOSS
Dang Nhat Tai, Keresztély Zsófia, Szabó Áron, Zsömböly Balázs
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 100 12 100 0 30 0 0 442
10. Okostojás rántotta
Szabó Gergely, Fajszi Horka, Szaszkó Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 12 0 0 30 0 60 402
11. Vén Tapacs
Falucskai András, Pirity Máté Róbert, Tóth Milán György, Asztalán Ákos
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest 100 100 10 62 0 0 0 18 60 350
12. Teljesen mindegy
Sarusi-Kis Balázs, Borbás Miklós, Ferencz Péter, Vajda Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 20 0 10 0 0 330
13. Hol a kaja joe?
Christ Miranda Anna, Diószeghy Erzsébet, Nguyen Kim Dorka, Petrányi Lilla
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 12 0 0 0 0 15 327
14. BitBrigád
Rosta Nándor, Turu Tamás, Almási-Füzi Dávid, Széles Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 100 100 100 12 0 10 0 0 0 322
15. kompájlésönerror
Kocsis Mátyás, Sánta Gergely, Czanik Dániel, Bolla Donát Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 12 0 0 0 0 0 312
16. guszti
Miszori Gergő, Hárs Kende, Gosztolya Gergő, Bővíz Dániel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 100 100 100 0 0 0 10 0 0 310
17. viiiii
Ecsédi Dániel, Kovács-Bánhalmi Hédi Zita, Nagy Korina, Forgó Olivér
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 100 100 54 12 20 0 0 0 0 286
18. Kecske
Pék Gergő, Lehel Barnabás, Tokodi Mihály
Váci SzC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium, Vác 100 100 80 0 0 0 0 0 0 280
19. not an sql injection"; DROP TABLE ellenfelek; --
Lehotai Gergely, Krajczár Dávid, Lehotai Dávid, Fodor Roland
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs 100 100 76 0 0 0 0 0 0 276
20. Buffed Irelia Carry
Bésán Bence, Kadem Anis, Pituk Mátyás Rúfusz, Balázs Eliot Emanuel
Lovassy László Gimnázium, Veszprém 100 100 30 25 0 0 0 0 0 255
21. |territórium|
Csipke Márton, Kissik Márton
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 100 100 0 25 0 10 10 0 0 245
22. Csak a C#
Szabó Máté Szabolcs, Almási-Wagner Zsolt, Holló Gergő, Barna-Lázár Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 30 12 0 0 0 0 0 242
22. kódELEK
Ancsin Ádám, Szabó Imre Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 30 12 0 0 0 0 0 242
22. Módos bónusz
Pop Dávid, Pintér Gábor, Szabó Péter
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 100 100 30 12 0 0 0 0 0 242
22. Fekete tojás
Csombordi-Tóth Máté, Zhu Che, Szűcs Máté, Macsus Máté
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 30 12 0 0 0 0 0 242
26. KisCicák
Kiss Csenge, Kalmár Krisztina, Véman Henrietta, Bábinszki Botond
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 30 0 0 0 0 0 0 230
27. Ailurus
Kurucz Kristóf, Kun-Baumann Bálint, Szabadi Botond
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 100 100 10 0 0 0 0 18 0 228
28. Kétbitesek Egyesülete
Dobronyi Gábor, Bernáth Ábel, Bencsik Bálint András
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 100 100 0 12 0 0 0 0 15 227
29. passz
Horváth Dóra, Darabos Benjamin, Kemény Dávid Balázs
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr 100 100 10 12 0 0 0 0 0 222
29. VAJas kenyér
Kurucz Lilien Jázmin, Faragó Gyöngy Virág, Nagy Borbála Adrienn
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 0 12 0 0 10 0 0 222
31. sudo rm -rf --no-preserve-root /
Nyilas Kristóf, Neszmélyi Balázs, Szebényi Barnabás, Nagy Erik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 100 100 0 0 0 10 10 0 0 220
31. Bányászok
Simity Zorán, Zólyomi Csongor, Bánhegyi András, Halmos Márton
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 100 100 20 0 0 0 0 0 0 220
33. Fóris úr
Békei Tibor, Nagy Ádám
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 100 100 0 12 0 0 0 0 0 212
33. A három muskétás
Kisszőlősi-Szánthó Tas, Hámori Benedek, Koi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 0 12 0 0 0 0 0 212
33. Vektorvadászok
Solti Bálint, Kovács Mátyás László, Szabó Samu, Kolossa Máté
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 100 0 12 0 0 0 0 0 212
33. Fazekas Igazi 1.
Vámosi Bendegúz Péter, Tran Dávid, Bodor Noémi, Ráthonyi Levente Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 0 12 0 0 0 0 0 212
37. Fortran Fazék
Daragó Dénes Tamás, Donka Dániel, Papp Gábor, Zsoldos Domonkos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 0 0 0 0 10 0 0 210
38. Defragmentálók
Szirovicza Alex, Burány Miklós, Beszédes Márk
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. Óriás kisegerek
Karner Márton, Horváth Bence, Mikula Barnabás, Baksai Zoltán Zsolt
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. 3X3Y
Huszár Hunor Zoltán, Szemők János, Kóté Máté Adrián
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum, Cegléd 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. LőrinczfalviGitáregyüttes
Fekecs Csaba, Papp Eszter, Nagy Endre, Kiss Balázs
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. Digitális maffia
Takács Ádám András, Libor Csongor, Weiland Ramóna
Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. Bug Bontó Brigád
Ceglédi Zente Holló, Császár Zoltán, Demeter Áron, Fekete Zsombor
BMSZC Bolyai János Műszaki Technikum és Kollégium, Budapest 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. nemakarunkittlenni
Szukfiel Dóra, Sors Eszter, Nguyen-Kovács My Linh, Fehér Dalma
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. The Boys
Barabás Péter Sándor, Nagy Botond, Györök Balázs, Juhász Kázmér
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. FRT.exe
Háda Gergely, Róbert Viktória, Tóth Boglár, Balla Álmos András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. No time no limit
Gádoros Kata, Tallián Franciska, Barkoczi Zsófia, Hadházi Márton
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
38. BBStudio
Gehér Marcell, Kiss Martin, Podlipnik Ádám, Tédi Bálint
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
49. Vödör
Sümeghi Nándor, Szita Péter, Póti Levente, Csorba Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 20 0 0 0 0 0 0 0 120

Kódkupa 2023-24 1. online forduló

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola excellent avg pingpong brackets binarychess barbarian periodicwords longchain areaunderpath Össz
1. 42
Molnár István Ádám, Nagy Martin, Koós Andor, Szörényi Zalán András
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 100 100 100 100 100 40 41 100 37 718
2. P=EXPTIME
Ungár Vince, Fülöp Máté, Csáki Botond Benjámin, Szilágyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 40 41 100 16 697
3. Fazekas Igazi 2.
Baran Júlia, Jurácsik Marcell, Márkus Dániel, Görömbey Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 100 100 100 40 41 100 0 681
4. Schiller
Bata Zsombor, Griecs Bálint, Pákai Botond, Winkler Mátyás
Friedrich Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár 100 100 100 100 100 40 41 0 0 581
4. Zöld, és ha fáról rád ugrik, meghalsz
Fodor Gergely, Hajdu Márton, Hevesi Dániel, Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 40 41 0 0 581
4. lineáris_b
Horváth Ábel, Mihály Zsolt, Reinhardt Milán, Fadgyas Péter
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 40 41 0 0 581
7. Dzsanos Buliáj
Czanik Pál, Juhász-Molnár Erik, Simon László Bence, Szin Attila
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 0 0 10 37 547
8. Throw the internet out the window!
Fajszi Karsa, Mizik Lóránt, Szabó Erik Zalán, Tusnády Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 70 40 0 0 0 510
9. Tóth Ákos BOSS
Dang Nhat Tai, Keresztély Zsófia, Szabó Áron, Zsömböly Balázs
Szent István Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 0 40 41 0 0 481
10. Teljesen mindegy
Sarusi-Kis Balázs, Borbás Miklós, Ferencz Péter, Vajda Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 50 0 0 41 10 37 438
11. viiiii
Ecsédi Dániel, Kovács-Bánhalmi Hédi Zita, Nagy Korina, Forgó Olivér
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 100 100 100 20 30 40 0 0 0 390
12. Okostojás rántotta
Szabó Gergely, Fajszi Horka, Szaszkó Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 50 50 0 40 41 0 0 381
12. Buffed Irelia Carry
Bésán Bence, Kadem Anis, Pituk Mátyás Rúfusz, Balázs Eliot Emanuel
Lovassy László Gimnázium, Veszprém 100 100 50 50 0 40 41 0 0 381
14. not an sql injection"; DROP TABLE ellenfelek; --
Lehotai Gergely, Krajczár Dávid, Lehotai Dávid, Fodor Roland
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs 100 100 100 20 0 12 41 0 0 373
15. kompájlésönerror
Kocsis Mátyás, Sánta Gergely, Czanik Dániel, Bolla Donát Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 30 40 0 0 0 370
16. kódELEK
Ancsin Ádám, Szabó Imre Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 50 0 0 0 0 0 350
17. Vén Tapacs
Falucskai András, Pirity Máté Róbert, Tóth Milán György, Asztalán Ákos
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 19 12 0 0 16 347
18. Kecske
Pék Gergő, Lehel Barnabás, Tokodi Mihály
Váci SzC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium, Vác 100 60 0 20 81 40 41 0 0 342
19. Fazekas Igazi 1.
Vámosi Bendegúz Péter, Tran Dávid, Bodor Noémi, Ráthonyi Levente Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 100 100 20 20 100 0 0 0 0 340
20. Csak a C#
Szabó Máté Szabolcs, Almási-Wagner Zsolt, Holló Gergő, Barna-Lázár Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 20 0 0 0 0 0 320
20. Hol a kaja joe?
Christ Miranda Anna, Diószeghy Erzsébet, Nguyen Kim Dorka, Petrányi Lilla
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 20 0 0 0 0 0 320
22. |territórium|
Csipke Márton, Kissik Márton
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 100 100 0 50 0 0 41 0 0 291
23. No time no limit
Gádoros Kata, Tallián Franciska, Barkoczi Zsófia, Hadházi Márton
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti 100 100 20 20 0 40 0 10 0 290
24. FRT.exe
Háda Gergely, Róbert Viktória, Tóth Boglár, Balla Álmos András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 20 50 0 12 0 0 0 282
25. csákkedcsunge
Sándor Kincső, Bokor Előd, Bándi Tibor-Tamás, Miklós Ádám
Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely 100 100 50 20 0 0 0 0 0 270
26. guszti
Miszori Gergő, Hárs Kende, Gosztolya Gergő, Bővíz Dániel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 100 100 30 20 0 12 0 0 0 262
27. Ailurus
Kurucz Kristóf, Kun-Baumann Bálint, Szabadi Botond
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 100 100 20 0 0 40 0 0 0 260
27. BitBrigád
Rosta Nándor, Turu Tamás, Almási-Füzi Dávid, Széles Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 100 0 100 20 0 40 0 0 0 260
29. passz
Horváth Dóra, Darabos Benjamin, Kemény Dávid Balázs
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr 100 100 20 20 0 0 0 0 0 240
29. LőrinczfalviGitáregyüttes
Fekecs Csaba, Papp Eszter, Nagy Endre, Kiss Balázs
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 20 100 20 0 0 0 0 0 240
31. VAJas kenyér
Kurucz Lilien Jázmin, Faragó Gyöngy Virág, Nagy Borbála Adrienn
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 20 0 0 0 0 0 0 220
32. Bug Bontó Brigád
Ceglédi Zente Holló, Császár Zoltán, Demeter Áron, Fekete Zsombor
BMSZC Bolyai János Műszaki Technikum és Kollégium, Budapest 100 40 50 20 0 0 0 0 0 210
33. Megkódkupázók
Simon János Dániel, Takách Máté, Biró Artúr, Virág Lénárd Dániel
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest 33 100 0 20 0 40 0 10 0 203
33. KisCicák
Kiss Csenge, Kalmár Krisztina, Véman Henrietta, Bábinszki Botond
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 33 100 50 20 0 0 0 0 0 203
33. Kisboci Studio Code
Simon Márk László, Zoller Máté, Fóris Kristóf Zalán, Tóth Milán
Váci SzC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium, Vác 100 30 20 0 0 12 41 0 0 203
36. Vektorvadászok
Solti Bálint, Kovács Mátyás László, Szabó Samu, Kolossa Máté
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest 100 60 0 0 0 0 41 0 0 201
37. Módos bónusz
Pop Dávid, Pintér Gábor, Szabó Péter
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 100 60 20 20 0 0 0 0 0 200
37. Bányászok
Simity Zorán, Zólyomi Csongor, Bánhegyi András, Halmos Márton
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 100 100 0 0 0 0 0 0 0 200
39. BBStudio
Gehér Marcell, Kiss Martin, Podlipnik Ádám, Tédi Bálint
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 100 60 0 20 0 0 0 0 0 180
39. nemakarunkittlenni
Szukfiel Dóra, Sors Eszter, Nguyen-Kovács My Linh, Fehér Dalma
Szent István Gimnázium, Budapest 100 60 20 0 0 0 0 0 0 180
41. Fekete tojás
Csombordi-Tóth Máté, Zhu Che, Szűcs Máté, Macsus Máté
Szent István Gimnázium, Budapest 100 0 50 0 0 0 0 0 0 150
41. Vödör
Sümeghi Nándor, Szita Péter, Póti Levente, Csorba Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 0 0 50 0 0 0 0 0 150
43. Fortran Fazék
Daragó Dénes Tamás, Donka Dániel, Papp Gábor, Zsoldos Domonkos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 0 0 0 0 0 41 0 0 141
44. Kétbitesek Egyesülete
Dobronyi Gábor, Bernáth Ábel, Bencsik Bálint András
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 100 20 0 20 0 0 0 0 0 140
44. sudo rm -rf --no-preserve-root /
Nyilas Kristóf, Neszmélyi Balázs, Szebényi Barnabás, Nagy Erik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 100 0 20 20 0 0 0 0 0 140
46. A három muskétás
Kisszőlősi-Szánthó Tas, Hámori Benedek, Koi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 0 0 20 0 0 0 0 0 120
47. The Boys
Barabás Péter Sándor, Nagy Botond, Györök Balázs, Juhász Kázmér
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 100 0 0 0 0 0 0 0 0 100
48. algoritmikusok.
Dobozy Péter, Gulyás-Oldal Bence, Krajcsovszki László, Zsámboki Ádám
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét 33 0 0 0 0 12 41 0 0 86
49. Digitális maffia
Takács Ádám András, Libor Csongor, Weiland Ramóna
Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 33 0 0 0 0 0 41 0 0 74
50. Óriás kisegerek
Karner Márton, Horváth Bence, Mikula Barnabás, Baksai Zoltán Zsolt
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium, Százhalombatta 33 20 20 0 0 0 0 0 0 73
51. 3X3Y
Huszár Hunor Zoltán, Szemők János, Kóté Máté Adrián
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum, Cegléd 0 0 0 20 0 0 41 0 0 61
52. Fóris úr
Békei Tibor, Nagy Ádám
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 33 0 0 0 0 0 0 0 0 33
52. Defragmentálók
Szirovicza Alex, Burány Miklós, Beszédes Márk
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 33 0 0 0 0 0 0 0 0 33
54. FanaticForeheads
Czene Attila Balázs, Mészáros Tamás, Moskovits Ádám, Wünsch Bálint Attila
BGéSZC Szily Kálmán Technikum és Kollégium, Budapest 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. Göbmhal (nem elírás)
Tankó Ádám, Páli Dávid, Varga Dániel, Pilter Barnabás Joci
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. SLOG
Tóth Dávid, Szabó Bence, Hamza Alex, Borsi Máté
Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. Zentai 7
Bódi Anna, Pereces Géza, Princz Gergő, Vincze Lázár
Zentai Úti Általános Iskola, Székesfehérvár 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. Zentai 8
Béres Tamás, Ropoli Bálint, Somogyi Zalán, Visnyei-Beron Cecília
Zentai Úti Általános Iskola, Székesfehérvár 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. Pusztítók
Dezse Máté, Mátyás Noel, Kis Mária, Miguel David Rayos Franco
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

ProgramPohár 2023-24 összesített pontszámai

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola 1. forduló 2. forduló 3. forduló 4. forduló Össz
1. Zöld Befőttek
Sziklai Eszter, Balla Ignác, Gyüre Áron, Molnár-Sáska Tamás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 520 412 615 523 2070
2. CtrlAltDefeat
Puppi Barna, Varga Dániel, Ligeti Blanka, Biró Simon Buda
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 460 506 464 437 1867
3. Na!
Juhász-Molnár Mirkó, Bui Nikolett, Horák Zsófi, Virág Tóbiás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 570 500 497 200 1767
4. We are checking
Kerekes Eszter, Bíró Gergő, Iliás Gergely, Magyar András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest 387 430 456 467 1740
5. ByteBurger Service
Fehér Ádám, Fehér Flóra, Gulyás Gergely, Kiss Flórián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 570 300 349 460 1679
6. King kebab
Sipos Mátyás, Rajczi Léna, Ladányi Kolos, Czeczei Márton
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 460 400 360 400 1620
7. NERF MINER
Wang Tianyi, Zhu Yi, Molnár Marcell Gábor, Murvai Dorka Míra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 403 232 475 483 1593
8. Bináris Akadémiai Kollektivizmus
Goldfinger Blanka, Pónya Valéria, Nemes Ábel Barnabás, Aklan Larion
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 300 400 486 400 1586
9. Norvég Bálnavadászok
Szabó Dalma Viktória, Rumi Nimród, Graselly Bence, Magó Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Puskás Tivadar Távközlési Technikum, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnázium 420 412 320 330 1482
10. T.2
Tarján Emma, Tarján Ferenc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 400 400 300 300 1400
11. Macskétások
Csanádi Petra, Bálint Márton, Bajai Leon, Berényi Martin
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 260 341 427 360 1388
12. Nem a részvétel hanem a fontos!
Toók Panna, Jánoskuti Hanna, Molnár Levente, Hanák Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 307 300 364 400 1371
13. 1003++
Benedek Balázs, Erdélyi Rómeó, Túri Tamás, Horváth Noémi
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 286 300 314 400 1300
14. BolyaisoKKód
Verebélyi Viktor, Rozsnyik Attila, Toldi Levente, Tóth Adrienn
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 233 300 428 300 1261
15. Kódmágusok
Sztéló Gréta, Marjai Antal Zétény, Pipó Roland Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 300 300 300 230 1130
16. BIG-Team
Kathi Péter, Csukrács Csenge, Széll István Máté, Konyári László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 266 200 235 300 1001
17. Duracell
Világos Csongor, Dudás Máté, Horváth Lara, Mezei Bertalan
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 233 200 210 200 843
18. Komikusok
Varga Bence, Arvay Lorand Peter, Nemeth Akos, Szeker Viktoria
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 213 220 409 0 842
19. Fájdalmas Faktorok
Major Botond, Katona Norbert Márkus, Matócsi Krisztina
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét 33 134 169 93 429
20. Python professzor
Buglyó Enikő, Sereg Máté, Oláh Zétény Attila
Derecskei Bocskai István Általános Iskola, Derecske 0 200 200 0 400
21. Ipszilon
Pokol Emese, Ujhelyi Zsófia, Fábián Réka, Frigó János
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest 283 0 0 0 283
22. {"isEnabled":true,...}
Vámos Dániel, Nagy Sára, Nagy Bendegúz, Marksz Dominik
Szombathely, Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 140 0 0 0 140
23. BIG-Team 11
Ábrahám Míra, Pásztor Péter, Éles Gábor Béla, Némethi Regő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 33 0 0 0 33
24. Bolyais Bitek
Kráner Róbert, Németh Rajmund, Németh Ábel, Németh Petra
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 0 0 0 0 0

ProgramPohár 2023-24 4. online forduló

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola plusz olvasoverseny cars-pp quadrilateral-pp grid-pp chess3-pp jobs-pp Össz
1. Zöld Befőttek
Sziklai Eszter, Balla Ignác, Gyüre Áron, Molnár-Sáska Tamás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 23 0 523
2. NERF MINER
Wang Tianyi, Zhu Yi, Molnár Marcell Gábor, Murvai Dorka Míra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 44 23 16 483
4. We are checking
Kerekes Eszter, Bíró Gergő, Iliás Gergely, Magyar András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 44 23 0 467
5. ByteBurger Service
Fehér Ádám, Fehér Flóra, Gulyás Gergely, Kiss Flórián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 100 100 100 60 0 100 0 460
6. CtrlAltDefeat
Puppi Barna, Varga Dániel, Ligeti Blanka, Biró Simon Buda
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 100 100 100 100 0 12 25 437
7. King kebab
Sipos Mátyás, Rajczi Léna, Ladányi Kolos, Czeczei Márton
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 100 100 100 100 0 0 0 400
7. 1003++
Benedek Balázs, Erdélyi Rómeó, Túri Tamás, Horváth Noémi
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 100 100 0 0 0 400
7. Bináris Akadémiai Kollektivizmus
Goldfinger Blanka, Pónya Valéria, Nemes Ábel Barnabás, Aklan Larion
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 0 0 0 400
7. Nem a részvétel hanem a fontos!
Toók Panna, Jánoskuti Hanna, Molnár Levente, Hanák Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 0 0 0 400
11. Macskétások
Csanádi Petra, Bálint Márton, Bajai Leon, Berényi Martin
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 100 60 0 0 0 360
12. Norvég Bálnavadászok
Szabó Dalma Viktória, Rumi Nimród, Graselly Bence, Magó Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Puskás Tivadar Távközlési Technikum, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnázium 100 100 30 100 0 0 0 330
13. BolyaisoKKód
Verebélyi Viktor, Rozsnyik Attila, Toldi Levente, Tóth Adrienn
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 100 0 0 0 0 300
13. BIG-Team
Kathi Péter, Csukrács Csenge, Széll István Máté, Konyári László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 100 100 0 0 0 100 0 300
13. T.2
Tarján Emma, Tarján Ferenc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 0 0 0 300
16. Kódmágusok
Sztéló Gréta, Marjai Antal Zétény, Pipó Roland Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 100 100 30 0 0 0 0 230
17. Duracell
Világos Csongor, Dudás Máté, Horváth Lara, Mezei Bertalan
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 0 0 0 0 0 200
17. Na!
Juhász-Molnár Mirkó, Bui Nikolett, Horák Zsófi, Virág Tóbiás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 0 0 0 0 0 200
19. Fájdalmas Faktorok
Major Botond, Katona Norbert Márkus, Matócsi Krisztina
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét 0 50 0 0 0 43 0 93

ProgramPohár 2023-24 3. online forduló

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola csoki2 hetkrajcar rectangle-pp peaks-pp usernames2-pp bracketswap-pp dogtrick-pp Össz
1. Zöld Befőttek
Sziklai Eszter, Balla Ignác, Gyüre Áron, Molnár-Sáska Tamás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 100 15 615
2. Na!
Juhász-Molnár Mirkó, Bui Nikolett, Horák Zsófi, Virág Tóbiás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 20 77 0 497
3. Bináris Akadémiai Kollektivizmus
Goldfinger Blanka, Pónya Valéria, Nemes Ábel Barnabás, Aklan Larion
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 49 60 77 0 486
4. NERF MINER
Wang Tianyi, Zhu Yi, Molnár Marcell Gábor, Murvai Dorka Míra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 60 0 15 475
5. CtrlAltDefeat
Puppi Barna, Varga Dániel, Ligeti Blanka, Biró Simon Buda
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 100 100 100 49 100 0 15 464
6. We are checking
Kerekes Eszter, Bíró Gergő, Iliás Gergely, Magyar András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest 100 100 55 49 60 77 15 456
7. BolyaisoKKód
Verebélyi Viktor, Rozsnyik Attila, Toldi Levente, Tóth Adrienn
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 100 49 60 0 19 428
8. Macskétások
Csanádi Petra, Bálint Márton, Bajai Leon, Berényi Martin
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 85 49 60 33 0 427
9. Komikusok
Varga Bence, Arvay Lorand Peter, Nemeth Akos, Szeker Viktoria
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 100 100 100 49 60 0 0 409
10. Nem a részvétel hanem a fontos!
Toók Panna, Jánoskuti Hanna, Molnár Levente, Hanák Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 55 49 60 0 0 364
11. King kebab
Sipos Mátyás, Rajczi Léna, Ladányi Kolos, Czeczei Márton
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 100 100 100 0 60 0 0 360
12. ByteBurger Service
Fehér Ádám, Fehér Flóra, Gulyás Gergely, Kiss Flórián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 100 100 0 49 100 0 0 349
13. Norvég Bálnavadászok
Szabó Dalma Viktória, Rumi Nimród, Graselly Bence, Magó Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Puskás Tivadar Távközlési Technikum, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnázium 100 100 100 0 20 0 0 320
14. 1003++
Benedek Balázs, Erdélyi Rómeó, Túri Tamás, Horváth Noémi
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 45 49 20 0 0 314
15. T.2
Tarján Emma, Tarján Ferenc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 0 0 0 300
15. Kódmágusok
Sztéló Gréta, Marjai Antal Zétény, Pipó Roland Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 100 100 100 0 0 0 0 300
17. BIG-Team
Kathi Péter, Csukrács Csenge, Széll István Máté, Konyári László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 100 100 35 0 0 0 0 235
18. Duracell
Világos Csongor, Dudás Máté, Horváth Lara, Mezei Bertalan
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 10 0 0 0 0 210
19. Python professzor
Buglyó Enikő, Sereg Máté, Oláh Zétény Attila
Derecskei Bocskai István Általános Iskola, Derecske 100 100 0 0 0 0 0 200
20. Fájdalmas Faktorok
Major Botond, Katona Norbert Márkus, Matócsi Krisztina
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét 0 100 20 49 0 0 0 169

ProgramPohár 2023-24 2. online forduló

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola csoki-pp kacs farmula1-pp avg2-pp swappingdigits intervals-pp tulips-pp Össz
1. CtrlAltDefeat
Puppi Barna, Varga Dániel, Ligeti Blanka, Biró Simon Buda
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 100 100 100 20 85 76 25 506
2. Na!
Juhász-Molnár Mirkó, Bui Nikolett, Horák Zsófi, Virág Tóbiás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 100 0 0 500
3. We are checking
Kerekes Eszter, Bíró Gergő, Iliás Gergely, Magyar András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest 100 100 100 30 100 0 0 430
4. Zöld Befőttek
Sziklai Eszter, Balla Ignác, Gyüre Áron, Molnár-Sáska Tamás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 0 0 12 412
4. Norvég Bálnavadászok
Szabó Dalma Viktória, Rumi Nimród, Graselly Bence, Magó Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Puskás Tivadar Távközlési Technikum, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnázium 100 100 100 0 100 0 12 412
6. King kebab
Sipos Mátyás, Rajczi Léna, Ladányi Kolos, Czeczei Márton
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 100 100 100 0 100 0 0 400
6. T.2
Tarján Emma, Tarján Ferenc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 0 0 0 400
6. Bináris Akadémiai Kollektivizmus
Goldfinger Blanka, Pónya Valéria, Nemes Ábel Barnabás, Aklan Larion
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 100 0 0 400
9. Macskétások
Csanádi Petra, Bálint Márton, Bajai Leon, Berényi Martin
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 100 0 41 0 0 341
10. BolyaisoKKód
Verebélyi Viktor, Rozsnyik Attila, Toldi Levente, Tóth Adrienn
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 100 0 0 0 0 300
10. 1003++
Benedek Balázs, Erdélyi Rómeó, Túri Tamás, Horváth Noémi
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 100 0 0 0 0 300
10. ByteBurger Service
Fehér Ádám, Fehér Flóra, Gulyás Gergely, Kiss Flórián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 100 100 100 0 0 0 0 300
10. Nem a részvétel hanem a fontos!
Toók Panna, Jánoskuti Hanna, Molnár Levente, Hanák Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 0 0 0 300
10. Kódmágusok
Sztéló Gréta, Marjai Antal Zétény, Pipó Roland Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 100 100 100 0 0 0 0 300
15. NERF MINER
Wang Tianyi, Zhu Yi, Molnár Marcell Gábor, Murvai Dorka Míra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 20 0 0 0 12 232
16. Komikusok
Varga Bence, Arvay Lorand Peter, Nemeth Akos, Szeker Viktoria
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 100 100 20 0 0 0 0 220
17. Duracell
Világos Csongor, Dudás Máté, Horváth Lara, Mezei Bertalan
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 0 0 0 0 0 200
17. Python professzor
Buglyó Enikő, Sereg Máté, Oláh Zétény Attila
Derecskei Bocskai István Általános Iskola, Derecske 100 100 0 0 0 0 0 200
17. BIG-Team
Kathi Péter, Csukrács Csenge, Széll István Máté, Konyári László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 100 100 0 0 0 0 0 200
20. Fájdalmas Faktorok
Major Botond, Katona Norbert Márkus, Matócsi Krisztina
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét 0 100 0 0 0 34 0 134

ProgramPohár 2023-24 1. online forduló

Megtekintés
Hely Csapatnév, tagok Iskola falfold kerekerdo excellent-pp pingpong-pp avg-pp barbarian-pp periodicwords-pp brackets-pp areaunderpath-pp Össz
1. Na!
Juhász-Molnár Mirkó, Bui Nikolett, Horák Zsófi, Virág Tóbiás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 20 100 100 0 50 0 570
1. ByteBurger Service
Fehér Ádám, Fehér Flóra, Gulyás Gergely, Kiss Flórián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 100 100 100 50 0 100 100 20 0 570
3. Zöld Befőttek
Sziklai Eszter, Balla Ignác, Gyüre Áron, Molnár-Sáska Tamás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 100 100 0 20 0 520
4. CtrlAltDefeat
Puppi Barna, Varga Dániel, Ligeti Blanka, Biró Simon Buda
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 100 100 100 20 20 0 100 20 0 460
4. King kebab
Sipos Mátyás, Rajczi Léna, Ladányi Kolos, Czeczei Márton
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 100 80 100 20 60 100 0 0 0 460
6. Norvég Bálnavadászok
Szabó Dalma Viktória, Rumi Nimród, Graselly Bence, Magó Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Puskás Tivadar Távközlési Technikum, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnázium 100 100 100 20 0 0 100 0 0 420
7. NERF MINER
Wang Tianyi, Zhu Yi, Molnár Marcell Gábor, Murvai Dorka Míra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 33 50 0 0 100 20 0 403
8. T.2
Tarján Emma, Tarján Ferenc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest 100 100 100 100 0 0 0 0 0 400
9. We are checking
Kerekes Eszter, Bíró Gergő, Iliás Gergely, Magyar András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest 100 100 100 20 20 47 0 0 0 387
10. Nem a részvétel hanem a fontos!
Toók Panna, Jánoskuti Hanna, Molnár Levente, Hanák Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 60 100 0 0 47 0 0 0 307
11. Bináris Akadémiai Kollektivizmus
Goldfinger Blanka, Pónya Valéria, Nemes Ábel Barnabás, Aklan Larion
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 100 100 100 0 0 0 0 0 0 300
11. Kódmágusok
Sztéló Gréta, Marjai Antal Zétény, Pipó Roland Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 100 100 100 0 0 0 0 0 0 300
13. 1003++
Benedek Balázs, Erdélyi Rómeó, Túri Tamás, Horváth Noémi
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 66 0 0 0 0 20 0 286
14. Ipszilon
Pokol Emese, Ujhelyi Zsófia, Fábián Réka, Frigó János
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest 100 100 33 50 0 0 0 0 0 283
15. BIG-Team
Kathi Péter, Csukrács Csenge, Széll István Máté, Konyári László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 100 100 66 0 0 0 0 0 0 266
16. Macskétások
Csanádi Petra, Bálint Márton, Bajai Leon, Berényi Martin
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 60 100 0 0 0 0 0 0 260
17. Duracell
Világos Csongor, Dudás Máté, Horváth Lara, Mezei Bertalan
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 100 33 0 0 0 0 0 0 233
17. BolyaisoKKód
Verebélyi Viktor, Rozsnyik Attila, Toldi Levente, Tóth Adrienn
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta 100 80 33 20 0 0 0 0 0 233
19. Komikusok
Varga Bence, Arvay Lorand Peter, Nemeth Akos, Szeker Viktoria
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár 100 80 33 0 0 0 0 0 0 213
20. {"isEnabled":true,...}
Vámos Dániel, Nagy Sára, Nagy Bendegúz, Marksz Dominik
Szombathely, Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 100 40 0 0 0 0 0 0 0 140
21. Fájdalmas Faktorok
Major Botond, Katona Norbert Márkus, Matócsi Krisztina
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét 0 0 33 0 0 0 0 0 0 33
21. BIG-Team 11
Ábrahám Míra, Pásztor Péter, Éles Gábor Béla, Némethi Regő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 0 0 33 0 0 0 0 0 0 33
23. Python professzor
Buglyó Enikő, Sereg Máté, Oláh Zétény Attila
Derecskei Bocskai István Általános Iskola, Derecske 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Bolyais Bitek
Kráner Róbert, Németh Rajmund, Németh Ábel, Németh Petra
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0